ideal sohbet ortamı nasıl olur

Muhabbet seven internet kullanıcıları için en önemli unsur ideal sohbet ortamıdır. Chat odaları kullanıcıları herhangi bir sohbet sitesine girdiğinde kanal genelinde ki dönen muhabbeti ve karşılanmayı dikkate alır. Kullanıcılar için çok kalabalık irc sohbet sunucuları makul olsa da büyük çoğunluk daha sakin ve ortalama sohbet ortamlarını tercih eder.

Sanal alem de muhabbet eskiden beri ilgi gören ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir alandır. Popüler sohbet ağları genellikle IRCd Network üzerine kurulmuştur. Bilinen yaygın IRC altyapıları Bahamut , Conference room , Unrealircd versiyonlarıdır.

ideal sohbet hosting
ideal sohbet ortamı kurmak için en iyi web hosting Webgrup

Şuan en yaygın ve ideal olanı UnrealIRCd gibi görünmekte. IRCd Sohbet Network kurulumları hakkında sizler için detaylı makaleler yakın zamanda hazırlayacağım.

Bir de mirc sohbet script programına değinmek istiyorum. En rahat kullanıma , hazır komut sistemi ve menülerine , otomatik nick identify ve nick kayıt , kanal kayıt gibi kolay ve gerekli özelliklere sahiptirler.

Dilerseniz aşağıda ki mirc indir linkinden sizde bilgisayarına indirip deneyebilirsiniz.

İdeal Sohbet Ortamları

Türk sohbet ( Turkchat ) sitelerinde olduğu kadar günlük yaşam alanlarımız da sohbet ettiğimiz real kişiler ve ortamlar da var. Sanal sohbet ve sosyal medya dünyasının dışına çıktığımız da sohbet ortamı nasıl olmalıdır soruna kişiler zevklerine göre cevap verecektir. Bu konu da tercih ve standartlar tamamen insanların alışkanlıklarına ve keyif aldıkları yerlere göre değişmektedir.

Faydalı makaleler serimize abone olmak istermisiniz?


Alem sohbet görsün sloganımız ile mobil sohbet , web sohbet ve cep sohbet gibi anahtar kelimeler üzerine yoğunlaşarak yaptığımız çalışmalar neticesinde Sohbet Alemi ekibi olarak Cafegenc ideal sohbet sitesini de bünyemize katmış bulunmaktayız.

RSS hatası: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir