Ücretsiz sohbet sitesi arayanlara cafegenc.com

Merhabalar , konu başlığımızdan da anlaşılacağı üzere yeni arkadaşlık ve chat sitesi arayanlar için Ücretsiz sohbet sitesi olarak hizmet veren Cafegenc.com ‘u tanıtmak istedik.

Malumunuz üzre dünya büyük bir pandemi salgınla mücadele ediyor. Ne yazık ki milyonlar kişi hastalanıyor ve binlerce insan hayatını kaybediyor. Evet böle bi durumda sohbet , muhabbet yada chat çok önemli bir konu değil. Bir yandan da hayat devam ediyor biliyorsunuz.

Karantina günlerimiz başladı #hayatevesığar ve #evdekal gibi sosyal mesajlar eşliğinde insanları evinde sağlıklı kalmaları için uyarıyorlar. Bizde irc sohbet ağları ile uğraştığımız için karantinada can sıkıntınıza iyi gelecek cafegenc ücretsiz sohbet sitesini açtık sizlere.


Ücretli sohbet mi olur ki ? gibi sorular gözümde canlanır gibi. Evet ne yazık ki günümüzde yazılı chat siteleri ve sesli sohbet siteleri bu işi baya baya ticarete dökmüş durumda. Sanırım bu işin böle olması flört ve arkadaşlık sitelerinin ücretli üyelikleri ile başladı . Daha çok rant ve gelir etmek için TÜRK Sohbet sitesi sahiplerinin bir çoğuda kanal ve yetki satışı ile köklü bir değişime gitti. Genelleme yaptığımız için herkes bu yazımızdan kendine pay çıkarmasın illaki halen hedefi dostluk arkadaş kazanma ve kaliteli sohbet ortamı oluşturmak olan ve cebinden para harcayıp kimseden bir şey almayanlar da var.

Ücretsiz sohbet sitesi arayanlara cafegenc.com
Ücretsiz sohbet sitesi arayanlara cafegenc.com

Cafegenc Gençlerin sanal sohbet mekanı olarak ilgisini çekmesini sağlamak için emek harcadığımız online sohbet sitemizdir. Diğer web site çalışmalarımız gibi bu sohbet domaini ve chat sitesi de aLem Sohbet Görsün sloganı ile yola çıktığımız Sohbet aLemi Ailesine aittir.

Ücretsiz sohbet sitesi C a f e g e n c

Muhabbet etmek için sanal ortamları tercih eden yeni arkadaşlıklar ve aşklara yelken açmak isteyen kişileri aramızda görmekten mutlu oluruz. Biz etik sohbet ve ahlaki değerlere göre muazzam ve elit bir chat dünyası oluşturmak istiyoruz. Bu yüzden de belli başlı sohbet kurallarımız var ve kişiye değil herkese karşı eşit uyguluyoruz.

Yeni irc sunucuları arayan ve yeni bir heyecana yelken açmak isteyecek olan sunucu yetkilileri , kanal yetkilileri ve radyo dj yayıncısı ve yetkilisi olursa biz saygılı ve ekip ile çalışabilen arkadaşlarımı özellikle bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir